Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Tvorba


Umenie, ktoré lieči.


Moja tvorba je zameraná predovšetkým na čistenie či už nášho vnútra alebo vonkajšieho priestoru, v ktorom žijeme, od negatívnej energie, na usmernenie či upokojenie mysle a dobíjanie potrebnej energie, na lásku, odpustenie, pochopenie v partnerstve či v rodine, na počatie dieťaťa, navodenie správnej nálady či emocií a na posilnenie sebalásky.

Maľujem energetické obrazy, osobné liečivé obrazy s písaným posolstvom, partnerské a manželské obrazy s posolstvom pre oboch partnerov, prírodné obrazy s liečivou silou, ktoré liečia vesmírnou a zemskou energiou.

Už od malička som rada maľovala a kreslila všetko čo bolo krásne a živé. Vyrastala som obklopená prírodou, preto mnohé moje obrázky vykreslovali krásu kvetov, riek, záhrad či stromov. Rada som si skladala pesničky, písala rozprávky a básničky.  Vtedy som este nevedela, že raz budem maľovať veľké obrazy či písať knihy. Aj keď niekde vo vnútri som o tom snívala, môj život sa mnoho rokov uberal rôznymi smermi, kým som pred 20timi rokmi nezačala opäť maľovať, no o to intenzívnejšie a spontánne prostrednítcvom obrazov som sa začala vyjadrovať. Našla som v tom naplnenie. Pri meditáciách ku mne začali prichádzať rôzne vízie spolu s posolstvami. Tieto vízie som začala prenášať do svojich obrazov, ktoré majú doteraz v sebe nekonečné množstvo vesmírnej energie. Keď som si uvedomila, že mám namaľovanú celú zbierku obrazov, rozhodla som sa vydať svoju prvú knihu "Transmisné obrazy" - sú to hologramy s liečivou silou, kde je ku každému napísaná meditácia s posolstvom.

Podobne ako tieto obrazy začali vznikať aj mnohé ďalšie obrazy ešte silnejšie a energetickejšie určené aj pre jednotlivcov, na základe osobných údajov, alebo so zameraním na konkrétny problém.

Obrazy sú rôznych veľkostí s doplnením rôznych materiálov, tak aby energia obrazu bola čo najintenzívnejšia. Pri spolupráci s týmito obrazmi sa môže Váš život zmeniť, v láske, v práci, zdravotne či psychicky. Každý jeden je jedinečný originál.

Vo svojich predstavách tvorím aj prekrásne priestory a nádherné krajinky, kde sú mojimi spolutvorcami Anjeli a víly, ktorí mi pritom pomáhajú. Okrem toho píšem rôzne básne o prírode, o láske, o snoch. Možno sa raz rozhodnem vydať básnicku zbierku v ilustrácií.


Ak Vás moja tvorba zaujala a cítite, že by ste chceli vlastniť takýto jedinečný obraz, neváhajte a napíšte mi. Je mojím najväčším potešením, keď moje obrazy iným prinášajú radosť a svetlo do života.

Do mailu alebo do sms mi napíšte zameranie na to čo Vás trápi alebo ťaží, načo by ste sa chceli hlavne zamerať a Vaše údaje: meno, bydlisko a dátum narodenia

Cena je individuálna a závisí od rozmeru, náročnosti a času vyhotovenia.

 

Ľubica Weiss


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: