Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Transmisné obrazy


Tieto hologramy sa nachadzajú v Mojej knihe s návodom na ich používanie. Ku každému obrazu je osobitné posolstvo, ktoré si môžete prečítať pred meditáciou s obrazom.

 

Toto je relácia s Alžbetkou Šorfovou z internetovej televízie Cesty k Sobe.

Lubica Weiss Transmisní obrazy

 

 

Milí priatelia,

predstavujem Vám svoju KNIHU Transmisné Obrazy:

pozerajte sa na niektoré obrazy z knihy, ku každemu obrazu je posolstvo:

 

 

 

 

 

O KNIHE :

Táto kniha bola vytvorená pre porozumenie vnútorného sveta v nás. Je bránou pre neobmedzený duševný rozvoj, s túžbou osvojovať si lásku k svetu, k životu a všetkému čo prináša.

 

Tak ako sa s Jarou obnovuje život prírody a po zimnom spánku sa všetko prebúdza a pomaličky ožíva, vzniká i v človeku túžba po „Novom Živote, túžba po vytvorení niečoho iného, lepšieho a krajšieho v nás samích i vo vonkajšom svete. Každý človek hľadá Nové Cesty pre svoju realizáciu a tu sa Vám ponúka jedna z možností pre svoj vnútorný rasť a obnovu a tou je jedinečný klenot v podobe  knihy „Transmisné Obrazy - 22 svetelných hologramov s meditáciami“.


Je to duchovný i umelecký šperk. Máte možnosť vstúpiť do svojho vnútra a tak pomocou hologramov, ich vyžarovania, spoznať samého seba, tie najtajnejšie miesta svojej duše. Pomáhajú transformovať strach a neistoty a vytvoriť mier sám so sebou. Tak isto máte možnosť vlastniť túto zbierku 22 liečivých obrazov, ktorá je zhrnutá v tomto diele. Obrazy Vám môžu veľmi dobre slúžiť i vo vašej domácnosti zavesené či už ako umelecké dielo pre krásu, alebo i pre účel očistenia priestoru, ochrany alebo zmeny vibrácie vášho domu, pracoviska alebo pre iné účely, ktoré práve potrebujete. Obrazy majú liečivé vyžarovanie pre obnovu a regeneráciu celého tela. Obrazy sú dynamickými nástrojmi pre meditácie, ktoré keď pravidelne a s vážnosťou s nimi pracujete, slúžia ako nástroj pre duchovný pokrok i liečbu. Doporučujem pracovať s obrazmi buď ráno po vstávaní, alebo večer pred spaním, vtedy vibrácie hologramov najviac pôsobia. Obraz môže byť zavesený nad lôžkom, kde pôsobí v hlbokom spánku. Tiež môžete obrazy priamo položiť na telo.

 


 

Čo hovoria čitatelia o tejto knihe?


Perfektná meditačná kniha. Nádherné intuitívne obrazy s veľkou silou. Doporučujem !!!“

Pritiahlo ma to svetlo. Stačí si sadnúť a rozjímať s knihou v ruke a cestujem do inej dimenzie.“


 

Transmisné obrazy - 22 svetelných hologramov s meditáciami
Autor: Ľubica Weiss, 50 strán, špirálová väzba, rozmer: 22cm x 30 cm, jazyk: slovenský jazyk.


 

Páči sa Vám moja tvorba?

Tu si môžete kúpiť moju knihu Transmisné Obrazy

 

Mail: lubicaweiss@centrum.sk

Mobil: 0905 451 555


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: