Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Osobné obrazy


Osobné obrazy sú maľované pre jednotlivých ľudí podľa osobných údajov pre každého na mieru.
K týmto obrazom prijímam posolstvá pre konkrétnu osobu, ktoré jej napovedia sa môže ďalej v živote orientovať. Pokiaľ človek pracuje s týmito obrazmi, obraz začne pôsobiť na človeka silnejšie, pomáha mu uvolniť zablokovanú energiu v tele, zároveň mu prináša tú energiu, ktorú práve potrebuje a môže ho vniesť do jeho vlastných úrovní hlbšieho vedomia. Obraz svojim vyžarovaním pomáha riešiť vzťahy, zdravotné problémy, aj psychickú nevyrovnanosť a privádza telo do harmónie.  Človek pri meditácií so svojim osobným obrazom može zmeniť svoj stav vedomia bez myšlienok, do hladiny alfa a úplného uvoľnenie, privedie myseľ k novým čistým myšlienkam, či získa odpovede na rôzne svoje otázky.

 

Uvidíte svojich sprievodcov

Vytvorím obraz Vašich duchovných sprievodcov spolu s posolstvom pre Vás od Vašich sprievodcov, Anjelov a Majstrov...

Obraz Vám bude pomáhať pri osobnom rozvoji.

Na vytvorenie obrazu potrebujem Vaše meno, bydlisko a dátum narodenia. V meditácií sa spojím s Vaším vyšším JA odkiaľ mi príde vízia spolu s odkazom, ktoré sú určené len pre Vás.

 


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: