Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

O mne
   Narodila som sa v roku 1957 v znamení Leva v malej dedinke Ďurcová dolina na kopaniciach neďaleko Starej Turej ako najmladšia z piatich detí.
 

   Od malička som bola veľmi hravá, veselá a plná energie. Keďže som mala 3 starších bratov, celý život som vyrastala medzi chlapcami a tej energie som mala za všetkých troch. Bavila som sa jazdením na motorke po kopaniciach, no zároveň som nesmierne inklinovala k prírode a zvieratám, ktorými som bola obklopená celé detstvo. Už vtedy som rada vysedávala na lúke so skicármi, malovala, skladala básničky a snívala o živote. 

    Keď som sa vydala, mala som 3 deti a krásnu prácu ako hlavná vedúca v krajčírstve, popritom som sa venovala ilustráciam do mestského časopisu pre deti. Neskôr som sa presťahovala s deťmi do mesta a keď som sa stala úspešnou podnikateľkou, moje koníčky museli ísť bokom. Prestala som na dlhší čas malovať.

    Uplynulo veľa rokov, deti vyrástli, keď som ukončila podnikateľskú činnosť, moje sny z detstva ma znova pritiahli do blízkosti rodnej dedinky. S mužom sme si postavili útulný domček na samote s veľkou záhradou a ovocným sadom, kde som bola obklopená prírodou a pokojom. Opäť som začala tvoriť oveľa intenzívnejšie a moje obrazy zrazu začali mať v sebe čarovnú moc.

    Za posledných 20 rokov vzniklo veľmi veľké množstvo obrazov, ktoré pomáhajú a liečia tam kde je to potrebné.
    Som vďačná za silu a energiu, ktorú dokážem preniesť na plátno a o to viac, ak sú moje obrazy nápomocné tým, ktorý to potrebujú.

Ďakujem za Váš záujem, že ste navštívili moju stránku a prečítali si kúsok o mne a mojej tvorbe. V prípade záujmu o obrazy, sa budem tešiť, ak mi napíšete.

Prajem Vám krásny a harmonický život plný lásky a radosti.

 

Ľubica Weiss

 

Posielam úsmev a objatie všetkým, ktorý to potrebujú :)


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: