Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Špirála Života


Liečivý Obraz Špirála Života

Je to mimoriadny priestorový žiarič. Má schopnosť odovzdať Božské kódy prežitia a preprogramovať DNA reťazce, a tak pomôcť človeku zmeniť svoje postoje, myslenie a následne zdravie. Vie liečiť psychosomatické problémy. Pri prijatí týchto energií sa človek ihneď dostane do bezmyšlienkového stavu. Takýto stav dosahujú iba niektorí dlho meditujúci ľudia: jogíni, kňazi, mnísi, mníšky a ďalší podobný, ktorí sa veľa modlia. V bežnom živote to znamená veľmi dlhý proces, než človek bezmyšlienkový stav docieli. Môže to trvať aj niekoľko rokov. Avšak tento obraz jasný a čistý hologram je schopný do bezmyšlienkovitého stavu priviesť v priebehu pár minút. V takomto rozjímaní môže človek ľahko prijímať Božské energie a nové programy do svojho biopoľa. Zároveň tento hologram má schopnosť z Vás zobrať, uvolniť až v bunkovom jadre, ba až v DNA reťazcoch staré bloky, programy chorôb, psychických zážitkov.

Na obraze vidieť jadro špirály, centrum, z ktorého vychádzajú obrovské energetické prúdy von ale zároveň tieto energetické prúdy vibrujú i smerom naspäť, dnu. Farebné lupene okolo špirály sú zachytávače a visielače energo-informácií. Špirála Života je Božský inteligentný hologram, ktorý vie presne identifikovať, čo daný organizmus potrebuje, či je to človek, zviera, rastlina alebo minerál. V blízkej budúcnosti už nebudú ľudia potrebovať žiadne syntetické lieky ani operácie. Špirála Života, je nástroj ktorý napomáha liečeniu, môže pomôcť naprávať všetky poškodenia v organizmoch. Zatiaľ ešte nie sú ľudia k tomu dosť otvorení a sú aj trošku neveriaci, ale to sa veľmi skoro zmení. Tieto obrovské schopnosti obrazu Špirála Života nie sú tu dané náhodou. Je to veľký Boží Plán aby sa ľudstvo uzdravilo nielen fyzicky, ale aj mentálne, aby konečne ľudstvo spoznalo vo svojom srdci Boha – Krista. Špirála Života k tomu prerodu môže mimoriadne prispieť. Vytvára ochranný filter okolo aury človeka. Špirála Života v sebe nesie semeno Božského Vedomia, Božského Stvorenia, Božského Života bez chorôb a psychických záťaží. Je to energo–informačný nosič všeobjímajúceho, všeprenikajúceho, všadeprítomného, neviditeľného Stvoriteľa, ktorého spoznávame vo všetkom, v celom vesmíre, vo hviezdach, v slnkách, v planétach, na zemi, vo všetkých ľuďoch, zvieratách, rastlinách i mineráloch.

Tento obraz dokáže čistiť priestory a premeniť negatívne na pozitívne. Vytvára harmóniu medzi pólmi, medzi princípmi, tam, kde je disharmónia. Vyvažuje mužský a ženský princíp. Sprístupňuje človeku poznať nepoznané a tým umožňuje celkovej evolúcii ľudstva postúpiť ku predu, k Láske, k vzájomnej pomoci a harmonizuje povahu človeka, vyrovnáva disharmóniu v človeku. Človek sa stáva vyváženejší a láskyplnejší, miernejší, menej výbušný až do úplného pokoja, zmierenia zo životom.

 

Meditácia s obrazom Špirála Života
Denná meditácia stačí 10 minút sústrediť svoj zrak do centra špirály, uvoľniť sa, nebyť v napätí, nechať mierne rozostriť zrak. Budete vidieť vibrácie špirály a všetkých energií ako vibrujú do priestoru. Zrazu pocítite iné pocity. Ak niedke ucítite bolesť nezľaknite sa, to len zablokovaná energia začína prúdit a negatívne sa chce dostať von z tela, z biopoľa. Uvoľnite to miesto a zhlboka dýchajte, až dokedy bolesť neprestane. Nechajte žiarivé lúče špirály preniknúť až do hľbky svojho tela a tam nech vibrujú. Sámi pocítite kedy ste dostatočne nabitý energiou, začnite zhlbka dýchať. Pohýbte rukami a nohami, pokrúťte hlavou dookola a môžete ukončiť sedenie.

 

Tento druh meditácií pred obrazom je doporučovaný aj ťažko chorým ľuďom na onkológii, interných oddeleniach, môže veľmi prispieť k liečeniu.

Ďalej tento obraz má schopnosť pomôcť rozvíjať umeleckú tvorivosť: hudba, maľba, drevorezba, vyšívanie a tak ďalej.

I človek, ktorý nikdy predtým nemal také danosti, môže zrazu odblokovať centrum tvorivosti a spontánne začne tvoriť. Špirála Života by mohla byť veľkým pomocníkom pre duchovne založených ľudí ale i pre podnikateľov, ministrov, poslancov, lekárov, adokátov, učiteľov, deti, matky, skrátka pre každého.

Avšak nie každý človek môže pri prvom pohľade na tento obraz cítiť dobré energie. To preto, že má v sebe veľa blokov a jeho biopole pocíti obrovskú silu z tohto hologramu. V tomto prípade je dôležité, aby človek nechal obraz žiariť v priestore, tam kde pracuje alebo kde spí. Môže mu postupne previbrovať jeho biopole sňať z neho špatné energie a dobyť ho pozitívnymi energiami. Postupom času, môže to trvať aj dlhšie, sa jeho pocity voči obrazu zmenia na krásne a harmonické. Obraz má schopnosť vyvolať najrôznejšie pocity. To nám len ukazuje, že treba so sebou niečo robiť. Ak cítite teplo alebo fúkanie či mrvenčenie v rukách a v nohách, to znamená že veľmi dobre môže energia vibrovať skrze Vás.

Prajem veľa radosti a krásne zážitky na ceste poznania – Ľubica Weiss

 

Komentár na FB: "tento obraz poznám z jedálne Zdravíčko v ZM, je fakt silný a nádherný, všetci ho tam obdivujeme. vo mne vyvoláva radosť, chuť žiť, milovať , tvoriť,tancovať, tešiť sa zo života,...veľká vdaka za všetkých." VL

 

Obraz na plátne

Formát 30x30 cm Cena 75€

Formát 60x60 cm Cena 95€

Formát 85x85 cm Cena 125€

 

 

Zaramovany Obraz Špirála Života

Formát 20x20cm v modernom klip ráme s antireflexnym sklom.

Obraz je pripraveny na zavešanie na stenu.

cena 10,-€


Ak sa vám tento článok páčil, tak dajte like, alebo zdielajte.

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: